טל: 03-5757949 || פקס: 077-6165500

רח' משה קול 1, ת"א || office@moran-eng.com

  • מורן מהנדסים

תכנון חשמל


תכנון חשמל או מערכת חשמל הוא תהליך חשוב מאין כמוהו. ממש כפי שאנחנו זקוקים לאינסטלטור מומחה שיטפל באינסטלציה או בנגר מומחה שיבנה לנו את הרהיטים – כך אנו זקוקים למהנדס חשמל שיבצע את תכנון החשמל כהלכה. תכנון נכון משפיע על מספר רבדים בהם עמידה בחוקים ותקנים, רמת האמינות והבטיחות של מתקן החשמל, חסכון טכנו-כלכלי וכן ראיית התמונה הכוללת. למה הכוונה? ראיית התמונה הכוללת תאפשר למהנדס לתכנן מערכת חשמל המותאמת לצרכי הלקוח הנוכחיים תוך התחשבות בצרכים העשויים להופיע בעתיד.

מה קורה במהלך תכנון חשמל ?

ההליך אותו מבצע מהנדס החשמל דורש התחשבות הן ברצונות היזם והן באילוצי הפרויקט הנובעים מזמן, כוח אדם וכסף. הליך התכנון כולל :

* למידת מיקומו וייעודו של המתקן העתידי מן היזם או מנהל הפרויקט.

* תכנון והגשת תכנית חשמל כוללת ומפורטת למתקן, לרבות תכניות לוחות חשמל, תשתיות, מערכות גיבוי (גנראטורים) על פי דרישות המתקן.

* הכנת כתב כמויות ואומדן מחירים.

* הכנת מפרט טכני ונוהלי תחזוקה ותפעול במפעלים תעשייתיים.

* עיון ובדיקת הצעות מחיר שהוגשו ע"י הקבלנים.

* פיקוח עליון על תהליך הפרויקט המתבצע בשלבים השונים ונקבעים מראש, ביצוע בדיקת התאמה לתוכניות, כתבי הכמויות והמפרט הטכני הדרוש.


מורן מהנדסים – בוחרים בטובים ביותר

מרגע שנקבל את התכנית האדריכלית, נתחיל בעבודת התכנון וההקמה של מערכת החשמל. אנו מבטיחים ביצוע איכותי ומדויק תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים. הניסיון שלנו בתכנון ופיקוח בפרויקטים עתירי כוח אדם וגדולי ממדים, נותן לנו את הכלים להתמודד עם כל פניה שאנו מקבלים. ברזומה שלנו תוכלו למצוא שיתופי פעולה עם הגופים התעשייתיים והציבוריים המובילים במדינת ישראל. פנו כעת אל מורן מהנדסים ובחרו בטובים ביותר.

2 צפיות