בודק חשמל מוסמך

בודק חשמל מוסמך תפקידו לבדוק את תקינות מערכת החשמל ולוודא כי היא בטוחה לשימוש.

מערכות החשמל מהוות מרכיב מרכזי בכל בית פרטי או בית עסק, כאשר בדיקה מסוג זה הינה הכרחית להבטחת אמינות ההספקה ובטיחות המשתמש.

תקלה במערכת החשמל יכולה במקרה הפחות גרוע להוביל לנזק למכשור חשמלי, ובכך לפגוע ברצף תפקוד העסק או המתקן הפרטי וכן להוצאות גדולות על תיקון או החלפת מכשירים אלו,  ובמקרה הגרוע לגרום לפגיעה בחיי אדם ונזק כולל שעלול להיגרם למתקן בשעת שריפה.

כשהדבר נוגע לחשמל הבית או העסק אין מקום לפשרות. חובתנו היא לפנות לבודק ויועץ חשמל מוסמך, אשר יתכנן את מערכת החשמל בקפידה, יבדוק אותה, ויפקח על תהליך הרכבתה.

בודק חשמל מוסמך ומנוסה   

אם במקרים מסוימים אנחנו יכולים להתפשר על איש מקצוע בעל ניסיון מועט על מנת

לחסוך, הרי שבמערכות חשמל הבחירה הבטוחה היא "מורן מהנדסים",  אשר מגיעים עם

ניסיון של עשרות שנים ממגוון פרויקטים ברחבי הארץ. החברה תספק עבורכם:

  • ייעוץ ותכנון מערכות חשמל במתח גבוה ונמוך, כולל כתבי כמויות מפורטים עבור אנשי

  • מקצוע אחרים העוסקים בפרויקט.

  • ליווי ופיקוח צמוד על הקבלנים המבצעים, התאמת התוכניות לפרוגרמה ותמיכה

  • הנדסית

  • בדיקת תקינות מערכת החשמל לאחר הקמתה, בדיקות תרמוגרפיות, ביצוע ביקורות

  • במתקני החשמל ומתן המלצות

  • איתור תקלות ומתן פתרונות לבעיות מורכבות במערכת החשמל

גם בודק, גם מתכנן וגם מפקח ?

כשאיש המקצוע שלכם מטעם "מורן מהנדסים" מציע את כל שלושת התפקידים הנ"ל סימן שאתם בידיים טובות. כאשר מנגנון התכנון, הפיקוח והבדיקה עובר תחת משרד אחד, תקבלו את מערכת החשמל הטובה , הבטוחה והיציבה ביותר.

מורן מהנדסים מרימים את הסטנדרט בעולם החשמל ומציעים לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר שניתן לקבל. כל גוף שמכבד את עצמו במדינת ישראל כבר פנה אלינו, הגיע הזמן שגם אתם תעשו זאת.

שיתוף:

עוד מאמרים:

בדיקת חשמל

החשמל סובב אותנו בכל רגע, אפילו בעת כתיבת שורות אלה. האורות סביב, המחשב, המכשיר הסלולרי, המוצרים החשמליים במטבח, מנגנון הנעילה של הדלת – כולם עובדים

ייעוץ חשמל

ייועץ חשמל יהיה בהכשרתו מהנדס חשמל ותפקידו לייעץ ולתכנן מערכות חשמל במתח גבוה ונמוך. כמו כן תפקידו לתכנן מערכות גנרציה והשנאה עצמיות, ומתקני חלוקה שונים

מהנדס חשמל

נהוג לומר כי בלי חשמל אין חיים. הדבר אכן נכון אם נבחן לרגע את הסביבה שלנו:אנו תלויים בצורה כמעט מוחלטת בנוכחותו של החשמל, החל מדברים

שלחו לנו הודעה